• Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні: ТОВ «Дансон Фарма»
  • +38 (044) 225 05 77

Як обрати антивіковий крем для догляду за шкірою?

Купівля антивікового засобу по догляду за шкірою може здатися непростим завданням. При такій великій кількості варіантів важко підібрати догляд за шкірою, який підійде вашій шкірі. Ці поради дерматолога допоможуть вам зробити покупку правильно.

Почніть з сонцезахисного крему та зволожуючого крему. Дерматологи сходяться на думці, що сонцезахисний крем і зволожуючий крем - це два найефективніші антивікові засоби, які ви можете придбати. Щоденне їх використання позитивно позначиться на стані вашої шкіри.

При купівлі сонцезахисного крему виберіть той, що має широкий спектр захисту SPF 30 (або вище) та має водовідштовхувальні властивості.

Антивіковий зволожувальний крем допомагає розгладити зморшки. Це настільки ефективно, що зволожуючий компонент є секретним інгредієнтом у багатьох антивікових продуктах. Використання зволожувального крему з сонцезахисним кремом - найкраще рішення для досягнення антивікового ефекту.

Якщо ви проводите цілий день на відкритому повітрі, вам слід застосовувати сонцезахисний крем, який забезпечує захист широкого спектру SPF 30, а краще 50 і водостійкий ефект. Обов'язково наносьте сонцезахисний крем кожні дві години, під час перебування на вулиці.

Подбайте про запобігання старінню шкіри. Дайте сонцезахисному крему та зволожуючому крему кілька тижнів. Через кілька тижнів подивіться на свою шкіру та оцініть їхній ефект. Чи є ще на шкірі ознаки старіння, з якими не справляється крем?

Сконцентруйтеся на одній проблемі, як-от зморшки або темні плями, і ви отримаєте кращі результати. Шукайте продукт, який спрямований на потреби вашої шкіри.

Запам'ятайте:

Жоден продукт не може лікувати всі ознаки старіння шкіри.

Використання більш як одного омолоджуючого продукту протягом кількох днів або тижнів може подразнювати шкіру, змушуючи вас виглядати старшими.

Купуйте продукт, розроблений спеціально для вашого типу шкіри. Ваш сонцезахисний крем, зволожуючий крем та інші антивікові засоби догляду за шкірою працюватимуть найкраще, якщо вони розроблені для вашого типу шкіри. Наприклад, якщо ваша шкіра схильна до жирності, виберіть зволожуючий крем для жирної шкіри. Якщо у вас чутлива шкіра, ви повинні побачити слова «чутлива шкіра» на упаковці.

Це важливо, тому що жоден продукт не працює добре на всіх типах шкіри.

Прочитайте етикетку засобу та виберіть той продукт, який пропонує наступне:

Гіпоалергенний (продукт все ж може викликати алергічну реакцію, але ризик менший).

Некомедогенний або неакнеогенний (не провокує прищів та висипів).

Гаряча лінія для споживачів (для зв'язку з будь-яких питань).

Наявні реалістичні очікування. Перебільшені обіцянки, наприклад, виглядати на 10 років молодше за ніч або швидко зменшити всі ознаки старіння, занадто хороші, щоб бути правдою. Важливо пам'ятати, що антивікові засоби догляду за шкірою дають скромні результати. Ви не можете отримати результати підтяжки обличчя від крему.

"Клінічно доведено" означає, що продукт був наданий споживачам для ознайомлення. Це не означає, що засіб пройшов клінічні випробування та отримав схвалення від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA).

Оберіть продукт у вашому ціновому діапазоні. Неправильно вважати, що дорожчий продукт дасть кращі результати. Ефективні антивікові засоби випускають у всіх цінових діапазонах.

Проконсультуйтеся з лікарем дерматологом, який антивіковий догляд підходить саме для вашої шкіри.

БАЗОВИЙ ДОГЛЯД ЗА СУХОЮ ШКІРОЮ ДЛЯ ЩОДЕННОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Зволожуючий і відновлюючий догляд за шкірою, ідеальний для сухої, стягнутої шкіри з лущенням, підходить при ксерозі або діабеті

Інтенсивний догляд за дуже сухою шкірою тіла, зі свербінням і лущенням, підходить при псоріазі або іхтіозі