• Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні: ТОВ «Дансон Фарма»
  • +38 (044) 225 05 77

ІННОВАЦІЙНІ

ТЕХНОЛОГІЇ

Найсучасніша упаковка

ГЕРМЕТИЧНИЙ ДИСПЕНСЕР

Точність, естетичність, довговічність

Ми використовуємо сучасну, високоякісну герметичну упаковку для наших продуктів. Герметичні диспенсери захищають від кисню (знебарвлення) та забруднень мікробами чи грибковими спорами. Це дозволяє значно скоротити кількість чи навіть повністю виключити потенційно алергенні консерванти. Деякі герметичні диспенсери (наприклад, ALLERGIKA® – чутливий крем для обличчя) мають автоматичну оклюзійну мембрану у насосному порту (самогерметизація). Така технологія додатково захищає крем від зневоднення та впливів навколишнього середовища.

10 переваг герметичної упаковки

При використанні герметичної упаковки ми зменшуємо кількість консервантів, які можуть бути алергенами для деяких людей. Герметичні диспенсери забезпечують герметичність упаковки та запобігають проникненню повітря, що забезпечує цілісність продукту.

Як тільки контейнер відкривається, контакт із повітрям автоматично викликає попадання мікроорганізмів у продукт. Герметична упаковка забезпечує максимальний захист від мікроорганізмів (бактерії, віруси, гриби, пліснява) та алергенів (пилок, суперечки, пил). Наприклад, очі дуже чутливі і не повинні вступати в контакт із продуктами, які можуть містити бактерії. Саме тому використання герметичних систем особливо підходить для догляду за контуром очей чи продуктів від темних кіл під очима. Коли чутлива шкіра входить у контакти з мікробами, це може серйозно вплинути весь організм. Косметичні продукти, забруднені грибами чи дріжджами, можуть викликати мікоз чи дерматит. Коли косметика використовується декількома людьми або просто залишається відкритою, бактерії проникають у продукт та починають активно розмножуватися. Герметичний спосіб зберігання - один із найкращих способів захистити ваш продукт від забруднення.

Коли продукт відкривається, контакт із повітрям викликає окислення інгредієнтів. Це впливає на властивості інгредієнтів і цим знижує їх ефективність. Тому надзвичайно важливо захищати активні інгредієнти, які входять до складу, щоб вони могли зберігати свою оптимальну ефективність. Якщо колір або запах продукту змінився, це означає, що відбулося окислення.

Більшість косметичних засобів мають термін придатності, що зменшується після відкриття упаковки. У герметичних диспенсерах ваш продукт не стикається з довкіллям і таким чином придатний протягом трьох років.

Після багаторічних досліджень склади косметичних продуктів стали складнішими, цим зросла їх ефективність.

Ефективність властивостей продуктів залежить від упаковки. Завдяки герметичному зберіганню продукт повністю ізольований від довкілля. Таким чином, гарантується, що всі властивості складу зберігаються протягом усього терміну служби продукту.

Більше ніяких розчарувань: закінчився час, коли вам доводилося відкривати тюбики за допомогою ножиць, щоб використати залишки продукту. Герметичне зберігання забезпечує майже 100% використання вмісту.

Просто натисніть диспенсер, щоб отримати потрібну кількість продукту, навіть якщо це лише одна крапля.

Просте використання продукту. Герметична система працює у будь-якому положенні, навіть коли диспенсер перевернуть.

Герметичне зберігання не використовує речовини для подачі продукту. Таким чином герметичне зберігання безпечне та екологічно чисте.

Герметичні диспенсери відповідають потребам наших користувачів.

Природний спосіб зберігання, органічніший, без використання консервантів і відходів.

ЯК ПРАЦЮЄ «ГЕРМЕТИЧНІСТЬ»?

Термін «герметичний» означає «повітрянепроникний» та визначає функціонування роздавального пристрою. Натиснувши на насос, необхідна кількість крему надходить назовні без надходження повітря до системи роздавального пристрою. Це створює негативний тиск у роздавальному пристрої, який підтягує поршень під кремом.