• Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні: ТОВ «Дансон Фарма»
  • +38 (044) 225 05 77

ЧУТЛИВА АТОПІЧНА ШКІРА

Пошкоджений шкірний бар'єр відіграє вирішальну роль

При атопічному дерматиті, який часто супроводжується екземою, порушується природна бар'єрна функція шкіри. Руйнується ліпідний бар'єр шкіри, внаслідок чого вона втрачає вологу. Тому важливо відновити шкірний покрив за допомогою косметичних засобів для щоденного догляду за шкірою. Лікування атопічного дерматиту та екземи включає очищення шкіри. Це не тільки знімає почервоніння та свербіж, але й може зупинити розвиток нового загострення за перших ознак захворювання.

Для того щоб правильно підібрати косметичні засоби догляду, треба знати тип вашої шкіри і ступінь тяжкості атопічного дерматиту. Якщо шкіра дуже суха, вибирайте продукти з високим вмістом ліпідів та сечовини. Для надто жирної шкіри, рекомендується підбирати продукти з високим вмістом води, щоб шкіра не втрачала вологу. Частий прийом душу є подразнюючим фактором для сухої шкіри. Обов'язково використовуйте спеціальні засоби для очищення, які пом'якшують шкіру.

У період загострення атопічного дерматиту проводиться терапія препаратами, які знижують активність імунної системи. Щоб правильно підібрати лікування, необхідно звернутися до лікаря.

Ми спеціально розробили програму для чутливої ​​шкіри з екземою, за допомогою якої ви можете очищати та зволожувати свою шкіру з голови до ніг. Дізнайтесь більше про продукти ALLERGIKA для чутливої ​​шкіри з екземою.