• Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні: ТОВ «Дансон Фарма»
  • +38 (044) 225 05 77

АЛЕРГІЯ НА КЛІЩІВ ДОМАШНЬОГО ПИЛУ

Захисна гіпоалергенна постільна білизна - спокійний сон для тих, хто страждає від алергії на кліщів домашнього пилу

Елімінаційні заходи є ключовими при лікуванні алергічних захворювань - це означає, що необхідно уникати контакту з тригерними факторами алергії. Наша постільна білизна справляється з цим завданням найкращим чином.

Компанія ALLERGIKA розробляє та виробляє продукцію для профілактики алергії вже понад 20 років.

Наш досвід у виробництві захисної постільної білизни допоможе знизити алергенне навантаження на організм, обмеживши контакт з кліщами домашнього пилу, які мешкають поряд із людиною. Адже відомо, що менше ви контактуєте з алергеном, тим менше відчуваєте дискомфорт!

ВАШ ЗАХИСНИЙ БАР'ЄР ВІД КЛІЩІВ ДОМАШНЬОГО ПИЛУ

Кліщ домашнього пилу, збільшений приблизно в 1000 разів

Кліщі домашнього пилу настільки малі, що їх неможливо побачити неозброєним оком. Зрілі особи мають розмір від 0,1 до 0,5 міліметра і є постійними мешканцями кожного будинку. Як випливає з назви, вони мешкають у домашньому пилу і особливо люблять подушки, м'які іграшки, оббивку меблів, килими та постільні речі. Як правило, домашні пилові кліщі безпечні. Вони не кусаються, не жалять і не є переносниками небезпечних захворювань. Але деякі білки, виявлені в продуктах життєдіяльності кліща, можуть зробити життя людей із сенсибілізацією до них просто нестерпним, оскільки викликають гіперреактивність імунної системи. Це може проявлятися у вигляді висипів на шкірі, які супроводжуються свербінням, кропив'янкою, ангіоневротичним набряком, сльозотечою, закладеністю носа, кашлем, задишкою та свистячим диханням. Головною профілактикою алергії на кліщів домашнього пилу є боротьба із цими маленькими паразитами. Необхідно регулярно проводити в будинку вологе прибирання, щодня пилососити м'які меблі, м'які іграшки, матраци. Крім того, існують акарициди – речовини, які запобігають масовому розмноженню кліщів та зменшують їхню чисельність. Менше кліщів, отже менше їхніх фекалій і, відповідно, знижується ймовірність виникнення симптомів алергії.

Кліщі і продукти їхньої життєдіяльності не мають шансів: захисний бар’єр нічого не пропустить

Ліжко - місце найбільш високої концентрації кліщів та продуктів їхньої життєдіяльності, оскільки вони харчуються лусочками людської шкіри. Спеціальні захисні гіпоалергенні наматрацники (чохли для матраців), наволочки та підковдри непроникні для кліщів та продуктів їхньої життєдіяльності (алергенів).

З першими ознаками сенсибілізації до кліща домашнього пилу допоможуть впоратися акарициди – засоби, призначені для боротьби з кліщами. Якщо симптоми алергії продовжують турбувати та стан погіршується, обов'язково потрібно звернутися до лікаря за консультацією.

ВАШ ЗАХИСНИЙ БАР'ЄР ВІД КЛІЩІВ ДОМАШНЬОГО ПИЛУ

Завдяки захисній постільній білизні від ALLERGIKA® (гіпоалергенній, антибактеріальній), можна значно зменшити негативний вплив кліщів та продуктів їхньої життєдіяльності, і в результаті полегшити симптоми алергії. З детальною інформацією про продукти можна ознайомитись на сайті.

ЧОХЛИ ДЛЯ МАТРАСІВ

ПІДКОВДРА

НАВОЛОЧКИ

Постільна білизна ALLERGIKA® є інноваційними спеціально розробленими текстильними виробами з медичною ефективністю. Їхня якість, ефективність та безпека регулярно перевіряються незалежними інститутами та відповідають усім високим вимогам та стандартам. Наші продукти забезпечують оптимальну безпеку та комфорт для сну навіть при щоденному використанні.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Дослідження показують, що при щоденному використанні захисних чохлів зникає алергічна симптоматика, викликана алергенами кліщів, та зменшується кількість скарг.

Постільна білизна від ALLERGIKA® - це найпростіше рішення для швидкого та ефективного усунення симптомів алергії на кліщів домашнього пилу.

Якісні тканини та спеціально розроблений мікробіологічний захист забезпечують дуже хорошу здатність всього виробу захищати та утримувати навіть найменші частинки кліщів та їх екскременти:

  • Додаткова захисна планка із спеціальної тканини під блискавкою
  • Подвійні стьобані шви

Інститут Гігієни Gelsenkirchen - захист від алергії:

Постільна білизна від ALLERGIKA® була протестована та схвалена в Інституті Гігієни. Їх висновок ефективно захищає навіть від найменших частинок кліщів та їх екскрементів (тестування на зразку тканини).

ЩІЛЬНІСТЬ

Для забезпечення повного захисту від алергенів недостатньо якісної тканини. Важливо, щоб матеріал для постільної білизни був непроникний, щільний і надійний, особливо на швах і на блискавці:

  • Додаткова захисна планка із спеціальної тканини під кожною блискавкою
  • Подвійні стьобані шви

Дослідження, проведені німецькою асоціацією TÜV щодо використання якісного ущільненого матеріалу для наматрацників - отримано сертифікат Союзу технічного нагляду TÜV NORD «Підходить для пацієнтів з алергією»:

Тканина, шви та блискавки були протестовані на герметичність проти мікрочастинок. Сертифікат технічного нагляду TÜV NORD видавався за матеріал, якість виготовлення та довговічність! Наматрацник герметично закривається, а захисна планка із спеціальної тканини під кожною блискавкою гарантує додатковий захист.

КОМФОРТНИЙ СОН

Незважаючи на якість тканини, матеріал повинен забезпечувати максимальний комфорт під час сну: навіть уночі під час сну людина потіє і в залежності від пори року може втрачати до літра рідини. Якщо матеріал водо- та повітронепроникний, це може призвести до підвищеного потовиділення. Для комфортного сну (відпочинку), необхідно, щоб матеріал мав достатню щільність з високим ступенем водо-, повітропроникності.

Науково-дослідний інститут Hohenstein провів дослідження на придатність тканини, яка використовується у виробництві виробів від ALLERGIKA®, для комфортного сну (відпочинку).

Дослідження показало, що тканина, яка використовується у виробництві виробів від ALLERGIKA®, є волого- та повітропроникною, а також забезпечує комфорт під час сну. Ця постільна білизна ідеально підходить для дітей та немовлят саме за рахунок високого ступеня повітропроникності.

ШКІДЛИВІ РЕЧОВИНИ

Матеріал відповідає Öko-Tex Standard 100 – це показник того, що текстильний виріб не містить різноманітних шкідливих хімічних речовин.

Стандарти Öko-Tex Standard 100

Текстильні вироби ALLERGIKA® сертифіковані відповідно до стандартів Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex Standard 100 є екомаркуванням для текстилю. Наявність сертифіката підтверджує, що текстильні вироби не містять шкідливих речовин або не перевищують їх максимальних значень. Сертифікат може отримати лише виріб, який відповідає найвищим вимогам.

ГАРАНТІЯ

Двостороння кругова блискавка для надійної фіксації подушки, ковдри та матраца.

  • Рекомендоване прання при температурі 60°С та сушіння паром при низьких температурах
  • 12-річна гарантія

Найкращий показник – 12-річна гарантія

Текстильні вироби ALLERGIKA® характеризуються високою міцністю та зносостійкістю. У разі правильного використання виробів компанія надає гарантію 12 років.