• Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні: ТОВ «Дансон Фарма»
  • +38 (044) 225 05 77

СУХА ШКІРА

Вимагає особливого догляду

Суха шкіра відрізняється наявністю подразнень, лущення або тріщин. Вони часто формуються спершу на певних ділянках тіла, таких як лікті, коліна, руки або обличчя, і можуть поширюватися на інші частини тіла. У сухої шкіри порушується природний ліпідний бар'єрний шар та випаровується волога. В результаті, вона стає особливо чутливою до агресивних погодних умов, таких як мороз та вітер.

Щоб запобігти сухості шкіри або усунути подразнення, необхідно підбирати ніжний догляд за шкірою з нейтральним pH, м'які засоби для очищення і зволоження, без ароматів, а також зволожуючі креми. Безліч причин можуть ховатися за сухою шкірою. Наприклад, чим старшими ви стаєте, тим складніше шкірі утримувати вологу. Деякі захворювання також можуть спричиняти сухість шкіри, наприклад, цукровий діабет або атопічний дерматит.

Якщо шкірні прояви хвороби виникають раптово або не покращуються протягом тривалого часу, під час застосування крему, ви повинні проконсультуватися з лікарем. Незалежно від причини, сухій шкірі потрібен особливий догляд. ALLERGIKA розробила програму спеціально призначену для щоденного догляду за сухою шкірою з голови до ніг. Прочитайте всю важливу інформацію про продукти Allergika для сухої шкіри.