• Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні: ТОВ «Дансон Фарма»
  • +38 (044) 225 05 77

МАЛЯТА І ДИТЯЧА ШКІРА

З ПЕРШОГО ДНЯ ЖИТТЯ

Новонароджені та діти старшого віку також можуть мати суху шкіру. Дитяча шкіра особливо ніжна і тому чутлива до подразників зовнішнього середовища, таких як холод чи сонце. На сухій шкірі часто розвивається екзема, яка супроводжується свербінням та подразненням. Першою ознакою схильності до атопічного дерматиту в дитини є так звані молочні скоринки чи гнейс. Жовті або коричневі скоринки на гіперемованій шкірі, які в основному можна побачити на волосяній частині голови або обличчі дитини.

Сухість шкіри у дитини викликана різними причинами. У розвитку атопічної екземи ключову роль відіграє спадкова схильність: якщо двоє батьків мають алергічні захворювання, діти отримують їх із ймовірністю 60-80%.

СУХА ДИТЯЧА ШКІРА ПОТРЕБУЄ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ЗВОЛОЖУЮЧИМИ КОСМЕТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ БЕЗ ПАРАБЕНІВ І ВІДДУШОК. ЦЕ ДОПОМОЖЕ УСУНУТИ СУХІСТЬ, ПОЛЕГШИТИ СВЕРБІЖ І ЗМЕНШИТИ ПОДРАЗНЕННЯ.

Часті та тривалі купання в ванній додатково висушують шкіру вашої дитини. Тому слідкуйте за тим, щоб вона не купалась надто довго – максимум десять хвилин. І використовуйте для купання засоби, призначені для чутливої ​​шкіри з нейтральним pH.