• Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні: ТОВ «Дансон Фарма»
  • +38 (044) 225 05 77

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ВЗИМКУ 

Не дивно, що погода взимку робить вашу шкіру чутливою та сухою. Кількість шкірних захворювань, від яких страждають жінки, значно зростає в зимові місяці. Ми можемо звинувачувати коливання температури, плюс ефект сухого повітря при низькій вологості і тепло центрального опалення, але як ми можемо вилікувати це? Все зводиться до зволоження, але це не все, чим ми можемо допомогти нашій шкірі взимку.

1. ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО РЕГУЛЯРНЕ ВІДЛУЩУВАННЯ

Ми скидаємо близько 10 мільярдів мертвих клітин шкіри щодня, що становить 23 кг за все життя. Це не просто поняття, воно є нагадуванням про важливість відлущування, що відіграє важливу роль в очищенні накопичених мертвих клітин. Це добре як для зовнішнього вигляду шкіри, так і для її здоров'я: «Ніжне відлущування» відіграє ключову роль для сяяння шкіри, видаляючи відмерлі клітини шкіри, що дають колір обличчю, і дозволяючи новим, свіжим і здоровим клітинам шкіри досягати поверхні.

2. РЕТЕЛЬНО ВИБИРАЙТЕ ЗАСІБ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ШКІРИ

Щоб уникнути подальшого зневоднення взимку, ретельно вибирайте засоби для очищення. Уникайте засобів на основі мила та засобів для миття тіла, віддаючи перевагу кремовим альтернативам. Парфумовані мила і все, що містить спирти, денатурований або ізопропіл, можуть подразнювати чутливу шкіру.

3. ОСОБЛИВЕ ЗВОЛОЖЕННЯ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Можливо, ви вже зволожуєте обличчя та тіло, але чи ефективно це? Нанесіть зволожуючий крем якнайшвидше після купання, щоб зберегти вологу; промокніть (не розтирайте) шкіру і нанесіть зволожуючий крем, коли шкіра ще трішки волога.

4. ОБЕРІТЬ ПРАВИЛЬНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ВАШОГО ТИПУ ШКІРИ

Звичайно, взимку шкіра потребує спеціального догляду, тому вибирайте продукти з урахуванням вашого типу шкіри. Зволожувальний крем на основі олій створює захисний шар, і має деякі переваги над засобами догляду за шкірою на водній основі. Але жінки з жирною шкірою повинні уникати цього, оскільки сухе зимове середовище може фактично збільшити продукування шкірного жиру, що в поєднанні з продуктами на основі олій, може призвести до утворення прищів.

5. ПАМ'ЯТАЙТЕ, АВТОЗАСМАГА МОЖЕ СУШИТИ ШКІРУ

Немає сенсу залишати цей продукт для догляду за шкірою на літо. Але знайте, що автозасмага може висушувати шкіру. Шукайте продукти, призначені для чутливої ​​шкіри, що допоможе уникнути непотрібного подразнення.

6. РОБІТЬ ГОЛІННЯ СВОЇМ ДРУГОМ, А НЕ ВОРОГОМ

Багато хто з нас уникає гоління ніг у зимову пору року. Однак, гоління шкіри може бути корисним. Гоління не просто видаляє небажане волосся: воно також м'яко відлущує шкіру, видаляючи мертві клітини шкіри, дозволяючи зволожуючим кремам проникати глибше у шари шкіри та працювати більш ефективно. Виберіть правильну бритву, якщо звичайно, ви не позбулися небажаного волосся за допомогою лазерної епіляції.

7. ВЖИВАЙТЕ ПРАВИЛЬНУ ЇЖУ ТА ВИСИПАЙТЕСЯ

Не варто недооцінювати важливість здорового харчування для зволоження шкіри. Споживайте здорову їжу, що живить шкіру, повну вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Підтримка хорошої гідратації є ключовим фактором: намагайтеся випивати не менше шести-восьми склянок води протягом дня та зведіть споживання алкоголю та кофеїну до мінімуму. Не забувайте і про свій чудовий сон. Сон – це час, коли кожна клітина нашого тіла оновлюється та відновлюється.

За матеріалами: www.harpersbazaar.com

БАЗОВИЙ ДОГЛЯД ЗА СУХОЮ ШКІРОЮ ДЛЯ ЩОДЕННОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Догляд за шкірою, що зволожує і відновлює, ідеальний для дуже сухої, стягнутої шкіри з лущенням, підходить при ксерозі або діабеті.

Інтенсивний догляд за дуже сухою шкірою тіла, із свербінням та лущенням, підходить при псоріазі або іхтіозі