• Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні: ТОВ «Дансон Фарма»
  • +38 (044) 225 05 77

Атопічний дерматит:

від інструкції до дії

60 відсотків дітей із атопічною екземою мають перші прояви захворювання вже на першому році життя. Уцілому, екзема одне із найпоширеніших шкірних захворювань в немовлят і дітей старшого віку. Поширеність атопічного дерматиту серед дітей становить від 10% до 20%, цей показник у дорослих становить від 1,5% до 3%. Тобто можна припустити, що діти «переростають» його з часом. Іноді це відбувається протягом перших двох років життя. Часто хвороба закінчується у пубертатному віці.

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ ФАКТИ:

Визначення: хронічне запальне захворювання шкіри, яке характеризується рецидивуючим перебігом: періоди загострення та ремісії.

Симптоми: свербіж, сухість шкіри, осередки подразнення та почервоніння, часто на обличчі, шиї або згинальних поверхнях нижніх та верхніх кінцівок, у дорослих також уражені верхні та нижні кінцівки. Часто перші симптоми проявляються вже на першому році життя.

Причини: порушення бар'єру шкіри та мікробіома шкіри, трансепідермальна втрата вологи, гіперреактивність імунної системи, спадкова схильність.

Лікування: уникати тригерних факторів, інтенсивний догляд за шкірою, застосування протизапальних препаратів, як-от гідрокортизон, УФ-терапія.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ЕМОЛЕНТІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АТОПІЧНОГО ДЕРМАТИТУ ВІД КОМПАНІЇ ALLERGIKA®

Вперше на ринку України представлені емоленти із клінічно доведеною ефективністю при лікуванні атопічного дерматиту. ALLERGIKA® – це лікувальна лінія для догляду за шкірою. Лікувальні засоби від компанії ALLERGIKA® не просто зволожують шкіру, а запобігають трансепідермальній втраті вологи, завдяки особливій галеновій системі ВОДА-В-ОЛІЇ.

ЯКІ НАШІ ПЕРЕВАГИ?

Галенова композиція адаптована до потреб шкіри:

Активні інгредієнти з клінічно доведеною ефективністю:

  • Зволожуючі речовини: гліцерин, молочна кислота, сечовина
  • Бар'єрні ліпіди: кераміди, олія Примули вечірньої (що містять 10% вільних жирних кислот)
  • Протизапальні/репаративні/інші: алантоїн, бісаболол, пантенол, вітамін Е

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ АТОПІЧНОГО ДЕРМАТИТУ З ALLERGIKA®: В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Уражена шкіра ваша або вашої дитини зберігає вологу та ліпіди менш добре, ніж здорова шкіра. Ви можете компенсувати це з допомогою правильного догляду за шкірою з ознаками екземи, до того ж навіть у період ремісії, коли, начебто, немає симптомів. Активні речовини, сечовина або гамма-ліноленова кислота, які містяться, наприклад, в олії Примули вечірньої або олії чорного кмину, допомагають шкірі утримувати вологу і знімають свербіж. Краще використовувати засоби догляду у вигляді водно-олійної емульсії.

 

Приймаючи душ або ванну, використовуйте пом'якшувальні розчини для ванни та зволожуювальні засоби для очищення без мила М'ЯКИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ДУШУ І ВАННИ — ALLERGIKA®  і ДИТЯЧУ ОЛІЮ ДЛЯ ВАННИ — DERMIFANT®. Найкраще застосовувати крем відразу після душу, не витираючи шкіру рушником.

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ У ДІТЕЙ ПЕРШОГО РОКУ ЖИТТЯ: ПОРАДИ З ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Наукові дослідження показали, що ви можете вдвічі знизити ризик розвитку атопічного дерматиту у вашої дитини, регулярно застосовуючи зволожуючий крем ДИТЯЧИЙ КРЕМ — DERMIFANT® з першого дня життя. Це найкращі безрецептурні засоби.

 

Батьки дітей з екземою повинні запобігати постійному розчухуванню уражених ділянок, особливо в нічний час. Тут можуть допомогти бавовняні рукавички або «царапки», в яких дитина перебуватиме під час сну. Крім того, переконайтеся, що у дитини коротко пострижені нігті. Діти та малюки можуть чуханням привертати увагу тата та мами. Тому не реагуйте на чухання при екземі яскраво та емоційно, інакше це може стати дитячим засобом маніпуляції для привернення уваги.

ДОГЛЯД ЗА ЧУТЛИВОЮ ТА АТОПІЧНОЮ ШКІРОЮ ДЛЯ ДІТЕЙ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ

ДОГЛЯД ЗА ЧУТЛИВОЮ ТА АТОПІЧНОЮ ШКІРОЮ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ З 6 РОКІВ