• Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні: ТОВ «Дансон Фарма»
  • +38 (044) 225 05 77

10 секретів догляду

за здоровою шкірою

Ці загальні поради щодо догляду за шкірою від лікарів-дерматологів будуть користі практично кожному, хто піклується про свою шкіру.

ЗАСТОСОВУЙТЕ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ ЩОДНЯ ПЕРЕД ВИХОДОМ З ДОМУ

Сонцезахисний крем – найкращий захист для продовження молодості шкіри. Він справді може уповільнити старіння шкіри. А також сонцезахисний крем може допомогти запобігти раку шкіри. Шукайте сонцезахисний крем, який пропонує захист широкого спектру, SPF 30 (або вище) та водостійкість.

Попри те, що важливо захистити шкіру немовлят від сонця, Американська академія дерматологів рекомендує застосовувати сонцезахисний крем для дітей віком від 6 місяців.

ВІДМОВИТИСЯ ВІД КУРІННЯ

Куріння прискорює старіння шкіри. Куріння також сприяє тривалому загоєнню ран. Результати досліджень доводять, що куріння погіршує перебіг деяких шкірних захворювань, зокрема псоріазу, нейродерміту, екземи та ін.

САМОСТІЙНО ПЕРЕВІРЯЙТЕ СВОЇ РОДИМКИ

Шкірні самообстеження можуть допомогти вам виявити рак шкіри на ранній стадії, коли він добре піддається лікуванню. Якщо ви помітили родимку, яка відрізняється від інших, або місце, яке змінюється, свербить чи кровоточить, запишіться на прийом до дерматолога.

АВТОЗАСМАГА, ЯК РОЗУМНА АЛЬТЕРНАТИВА СОНЦЮ

Щоразу, коли ви засмагаєте у солярії чи надворі, ви передчасно старієте. Також підвищується ризик захворювання на рак шкіри. Автозасмага може надати вашій шкірі легкий бронзовий відтінок без ризику для шкіри. Щоб зберегти вашу шкіру здоровою, захищайте її від сонця навіть при використанні автозасмаги.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗАСОБИ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ПОТРЕБАМ ВАШОЇ ШКІРИ

Який у вас тип шкіри – жирна, суха, нормальна, комбінована чи чутлива? Ви маєте проблемні ділянки на шкірі? Використання продуктів, розроблених для потреб вашої шкіри, допоможе їй мати здоровий вигляд та сяяти.

НЕ ПІДДАВАЙТЕСЬ БАЖАННЮ САМОСТІЙНО ЧИСТИТИ ШКІРУ АБО ВИДАВЛЮВАТИ ПРИЩІ

Якщо у вас з’явились серйозні висипи на шкірі, може здатися, що позбутися їх вдома нормально. Але це може посилити ситуацію та погіршити будь-який стан шкіри, зокрема прищі. Зверніться до дерматолога або косметолога.

ОЧИЩАЙТЕ ШКІРУ ОБЛИЧЧЯ ПЕРЕД СНОМ ТА ПІСЛЯ ПРОБУДЖЕННЯ

Умивання після пробудження видаляє бруд та бактерії, які осідають на вашому обличчі під час сну. Перед сном ви видалите макіяж і бруд, як-от смог, дим або пил, які могли потрапити на вашу шкіру.

НІЖНО ОЧИЩАЙТЕ ШКІРУ ОБЛИЧЧЯ, УНИКАЙТЕ ТЕРТЯ

Ніжне очищення допомагає шкірі виглядати краще. Щоб обережно очистити обличчя, змочіть його теплою водою. Потім нанесіть м'який засіб для очищення, обережно наносячи його круговими рухами кінчиками пальців. На завершення повністю змийте очищаючий засіб і обережно промокніть обличчя насухо чистим рушником.

МЕНШЕ СТРЕСІВ

Стрес - пусковий механізм для розвитку загострення багатьох шкірних захворювань. Деякі захворювання шкіри, а саме псоріаз і атопічний дерматит (екзема), часто з'являються вперше, коли ви дійсно відчуває стрес. Стрес також може викликати загострення багатьох шкірних захворювань, у тому числі акне, екземи, псоріазу та розацеа. Пошук здорових способів позбавлення стресу також може допомогти вашій шкірі виглядати здоровою.

ЗВЕРНІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО ДЕРМАТОЛОГА, ЯКЩО ВАС ТУРБУЄ СТАН ВАШОЇ ШКІРИ

Коли справа доходить до нашої шкіри, дерматологи є експертами у цій справі. Лікарі цієї спеціальності діагностують та лікують тисячі різних шкірних захворювань. Великий досвід і професіоналізм дозволяє їм підібрати необхідні процедури з догляду з урахуванням усіх потреб вашої шкіри.

Догляд за шкірою, що зволожує і відновлює, ідеальний для дуже сухої, стягнутої шкіри з лущенням, підходить при ксерозі або діабеті.

Інтенсивний догляд за дуже сухою шкірою тіла, із свербінням та лущенням, підходить при псоріазі або іхтіозі